17 жовтня у спортивній залі навчального корпусу Криворізького економічного інституту відбулося урочисте відкриття спартакіади

Привітати учасників із її початком прийшли студенти, викладачі та співробітники вузу

— Сьогодні ми прийшли підтримати команди, які будуть брати участь у спартакіаді, — сказав, вітаючи спортсменів, заступник директора Валентин Орлов. — Ми віримо, що матимемо нові спортивні досягнення, нові перемоги. Всім дякую за участь і бажаю перемог!

Підняти Прапор України при відкритті спартакіади було надано кращому студенту Дмитру Шумакову.

Красивий акробатичний номер виконали акробатки Аліна Косенко та Аліна Тамацька. Гарний настрій подарувала, виконавши східний танець, Ірина Чернишова.

І, як завжди, при відкритті спартакіади перед глядачами  виступила  наша збірна команда інституту з черлідингу.

 

— На початку нового навчального року в нас завжди проходить урочисте відкриття спортивної спартакіади інституту, — говорить завідувач кафедри фізвиховання Алім Батюк.

— Ми проводимо показовий виступ спортсменів-акробатів, обов’язковий виступ наших спортсменів з черлідигну, а також відразу розпочинаємо змагання між факультетами. У цьому році змагання будуть проводитись із 8-ми видів спорту і починається з настільного тенісу та волейболу.
Бажаю успіху і хай переможе найсильніший!

 

Оголосила місця, які зайняли наші спортсмени, викладач кафедри фізвиховання Тетяна Дроннікова:

— З шахів перше місце отримав юридичний факультет, друге – ФОФІТ, третє – ФЕУ. З дартсу перше за ФЕУ, друге – за юрфаком, а третє – за ФОФІТ. З тенісу перше місце виборов юрфак, друге – ФОФІТ, а третє – ФЕУ. З волейболу перше місце за юридичним факультетом, друге – за ФЕУ і третє – за ФОФІТ.

Називаємо переможців: Дмитро Гушко, Віталій Прутяний, Ілія Георгадзе, Даша Дзюба, Олег Горбаченко і Андрій Скирденко (волейбол); Владислава Рудіюк і Яна Кашель (дартс); Даша Дзюба і Андрій Скирденко (теніс).

— Хочу сказати, що всі, хто брав участь у змаганнях, молодці! Сьогодні у перший день змагань 42 студенти взяли участь у змаганнях та ще була група підтримки – 8 осіб. Отже, до занять фізкультурою залучено півсотні студентів. Це добре. А добрих справ – хоча б одну – треба робити щодня і тоді світ стане кращим, — сказав викладач кафедри фізвиховання Едуард Кайда.

Спортивні змагання у нас будуть проводитися протягом року.
Тож залучайтесь і займайтесь спортом!« Повернутися

Інформаційні партнери